Zantes.pl

Bezpieczne płatności
Dowiedz się więcej »

Jesteś w: Literatura polska » Kryminał, sensacja, thriller

Śmierć mówi w moim imieniu

Śmierć mówi w moim imieniu
Joe Alex
Wydawca: StoryBox
Język: polski
Rozmiar: 150 MB
Długość: 6 h 5 min
Typ: pełna wersja
Cena: 17,95
(zawiera VAT)
Format: MP3
Dostawa: pobranie pliku
Czas realizacji: od 3 minut do 3 dni
(w zależności od formy płatności). Szczegóły »

Tylko w Zantes.pl
Śmierć mówi w moim imieniu - audiobook
możesz otrzymać już 3 minuty po opłaceniu zamówienia!

Powieść "Śmierć mówi w moim imieniu", która ukazuje się w formacie audiobooka w interpretacji Arkadiusza Bazaka, jest jednym z kryminałów traktujących o przygodach Joe’go Alexa, autora powieści kryminalnych, detektywa-amatora, który całkiem dobrze sobie radzi z rozwiązywaniem trudnych spraw. Joe Alex to także przyjaciel pewnego inspektora policji ze Scotland Yardu – Benjamina Parkera, któremu pomaga rozwiązywać zawiłe zagadki.

W "Śmierć mówi w moim imieniu" słuchacza audiobooka poznają historię tajemniczego morderstwa. Kiedy główny bohater w pewien mglisty wieczór wybiera się ze swoim przyjacielem Benjaminem do teatru nie spodziewa się przedstawienia, w którym główną rolę zagra martwy aktor… Śledztwo wydaje się bezcelowe, bo przecież nikt nie mógł popełnić tego morderstwa…

Maciej Słomczyński (1922-1998) - pseud. Joe Alex. Wybitny tłumacz literatury anglosaskiej, wzbogacił kulturę polską o znakomite przekłady wszystkich dzieł Williama Shakespeare`a, jak też innych arcydzieł, przykładowo "Ulissesa" Jamesa Joyce`a i "Raju utraconego" Johna Miltona. Autor przełożonych na kilkanaście języków kryminałów, między innymi „Powiem wam jak zginął”, „Śmierć mówi w moim imieniu”, „Jesteś tylko diabłem”, „Cichym ścigałam go lotem”, „Zmącony spokój Pani Labiryntu”, „Gdzie przykazań brak dziesięciu”, „Piekło jest we mnie”, „Cicha jak ostatnie tchnienie”, których łączny nakład osiągnął kilka milionów egzemplarzy.

Kategorie tego audiobooka:

Fragment audiobooka
Śmierć mówi w moim imieniu

Możesz odsłuchać fragment audiobooka bezpośrednio na naszej stronie:

Potrzebny jest Flash, aby odtworzyć fragment audiobooka na stronie

... lub pobrać go na swój dysk:

Pobierz

Komentarze klientów do audiobooka:
Śmierć mówi w moim imieniu