Zantes.pl

Bezpieczne płatności
Dowiedz się więcej »

Jesteś w: Literatura polska » Kryminał, sensacja, thriller

Inkarnacja

Inkarnacja
Leonard Zagórski
Wydawca: StoryBox
Język: polski
Rozmiar: 628 MB
Typ: pełna wersja
Cena: 17,95
(zawiera VAT)
Format: MP3
Dostawa: pobranie pliku
Czas realizacji: od 3 minut do 3 dni
(w zależności od formy płatności). Szczegóły »

Tylko w Zantes.pl
Inkarnacja - audiobook
możesz otrzymać już 3 minuty po opłaceniu zamówienia!

Kilka miesięcy przed zakończeniem wojny na wodach Oceanu Spokojnego w tajemniczych okolicznościach znika statek „Golden Creek”. Okazuje się, że nie jest to pierwszy taki przypadek, bowiem od kilku tygodni u wybrzeży Australii znikają statki handlowe. Istnieją podejrzenia, że w sprawę zamieszane są niemieckie okręty podwodne, których dowództwo dopuszcza się zbrodni uważanej za najbardziej brutalną na morzu – mordowania rozbitków.

Czy ów trop okaże się właściwy? Czy dostarczone przez wywiad polskiej Armii Krajowej informacje o „cudownej broni pana Hitlera” są prawdziwe i rzucą cień na zakończenie wojny? Jak wiele jest w stanie wytrzymać człowiek mający na sumieniu zbrodnię i świadomie wcielający się w rolę własnej ofiary?

„Inkarnacja” – to opowieść o ludzkich dramatach, balansowaniu na krawędzi życia i śmierci, bezwzględnej polityce, walce jednostki wrzuconej w tryby machiny historii i grze o najwyższą stawkę, jaką jest życie

„Inkarnacja”, podobnie jak pozostałe książki Leonarda Zagórskiego, to powieść napisana z przykuwającym uwagę rozmachem. Ciekawie skonstruowana fabuła, realizm opisywanych miejsc i zdarzeń a także sprawnie nakreślone, wyraziste sylwetki bohaterów – to cechy, dzięki którym książki tego autora zyskują niekwestionowane uznanie czytelników. Zdania krytyki dotyczące zaklasyfikowania powieści jako sensacji w czystej postaci od pierwszego wydania książki były podzielone. Zawsze jednak podkreślano jej niepowtarzalny klimat, który trzyma w napięciu od pierwszych do ostatnich stron.

Leonard Zagórski – pseudonim literacki Leonard (ok.1920-1993) – polski pisarz, autor powieści sensacyjnych z intrygą międzynarodową, nazywany polskim Frederickiem Forsythem. Jest autorem powieści: „Inkarnacja”, „Upiór”, „Matnia”, „Facet”. Wszystkie stały się bestsellerami.

Kategorie tego audiobooka:

Fragment audiobooka
Inkarnacja

Możesz odsłuchać fragment audiobooka bezpośrednio na naszej stronie:

Potrzebny jest Flash, aby odtworzyć fragment audiobooka na stronie

... lub pobrać go na swój dysk:

Pobierz

Komentarze klientów do audiobooka:
Inkarnacja

Inne audiobooki, których autorem jest Leonard Zagórski:
Matnia 17,95 zł
Inne audiobooki, które czyta Zbigniew Moskal:
Piekło jest we mnie 17,95 zł
Włóczęgi Północy 20,00 zł
Wybór Zofii 30,00 zł