Zantes.pl

Bezpieczne płatności
Dowiedz się więcej »

Jesteś w: Literatura zagraniczna » Klasyka

Nędznicy. Tom VII i VIII

Nędznicy. Tom VII i VIII
Victor Hugo
Wydawca: Aleksandria
Język: polski
Rozmiar: 546 MB
Długość: 12 h 33 min
Typ: pełna wersja
Cena: 15,50
(zawiera VAT)
Format: MP3
Dostawa: pobranie pliku
Czas realizacji: od 3 minut do 3 dni
(w zależności od formy płatności). Szczegóły »

Tylko w Zantes.pl
Nędznicy. Tom VII i VIII - audiobook
możesz otrzymać już 3 minuty po opłaceniu zamówienia!

Jest to Nędznicy (audiobook) - tom 7 i 8.

Nędznicy (audiobook), jedna z najbardziej znanych powieści Victora Hugo, autora Ostatniego dnia skazańca, Katedry Marii Panny w Paryżu, Pracowników morza, Człowieka śmiechu czy Roku dziewięćdziesiątego trzeciego, ukazuje się w formie audiobooka w interpretacji Marka Walczaka.

A wszystko zaczyna się od kradzieży bochenka chleba! Historia byłego galernika Jana Valjeana, komisarza Javerta, Fantyny, Kozety i bojowników z paryskiej barykady staje się wielowątkową powieścią rozgrywającą się w XIX-wiecznej Francji. Stanowi zarówno wnikliwe spojrzenie na socjologiczne mechanizmy rządzące społeczeństwem, jak i zadziwiająco trafną analizę natury ludzkiej. Ale przede wszystkim jest pełną wartkiej akcji i przygód historią z pogranicza kryminału.

Zadziwia fakt, że ta powstała w drugiej połowie dziewiętnastego wieku powieść, ciągle króluje na listach bestsellerów i jest jedną z najczęściej komentowanych książek w historii literatury. O niesłabnącej popularności Nędzników świadczą liczne musicale, adaptacje filmowe, zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Historia Jana Valjeana, Javerta i Kozety znana jest nie tylko dorosłemu czytelnikowi, ale i młodemu odbiorcy.

O autorze:

Victor Hugo – poeta, dramaturg, pisarz, jeden z najważniejszych twórców francuskiej literatury. Hugo przedstawił swą własną wersję powieści historycznej, wplatając w szczegóły historyczne ludzkie dramaty tworzone w sposób żywiołowy i dynamiczny.

O lektorze:

Marek Walczak — absolwent krakowskiej PWST, dał się poznać jako świetny aktor teatralny, między innymi w takich spektaklach jak Burza W. Shakespeare’a, Wyzwolenie S. Wyspiańskiego, Iwona, księżniczka Burgunda W. Gombrowicza, Emigranci S. Mrożka. Aktor Teatru TV oraz głos radiowy. Doskonale znany miłośnikom audiobooków, szczególnie wysoko ceniony za mistrzowską interpretację sienkiewiczowskiego Potopu oraz Hrabiego Monte Christo.

Kategorie tego audiobooka:

Fragment audiobooka
Nędznicy. Tom VII i VIII

Możesz odsłuchać fragment audiobooka bezpośrednio na naszej stronie:

Potrzebny jest Flash, aby odtworzyć fragment audiobooka na stronie

... lub pobrać go na swój dysk:

Pobierz

Komentarze klientów do audiobooka:
Nędznicy. Tom VII i VIII

Inne audiobooki, których autorem jest Victor Hugo:
Nędznicy. Tom I i II 15,50 zł
Nędznicy. Tom III i IV 15,50 zł
Nędznicy. Tom IX i X (ostatni) 15,50 zł
Nędznicy. Tom V i VI 15,50 zł