Zantes.pl

Bezpieczne płatności
Dowiedz się więcej »

Jesteś w: Literatura zagraniczna » Kryminał, sensacja, thriller

Predator

Predator
Michael Crichton
Wydawca: Albatros
Język: polski
Rozmiar: 400 MB
Długość: 14 h 33 min
Typ: pełna wersja
Cena: 33,90
(zawiera VAT)
Format: MP3
Dostawa: pobranie pliku
Czas realizacji: od 3 minut do 3 dni
(w zależności od formy płatności). Szczegóły »

Tylko w Zantes.pl
Predator - audiobook
możesz otrzymać już 3 minuty po opłaceniu zamówienia!

„Predator”, powieść, która w postaci audiobooka ukazuje się w interpretacji Krzysztofa Gosztyły, jest jednym z technothrillerów Michaela Crichtona, autora „Wyższej konieczności”, „Andromeda znaczy śmierć”, „Człowieka terminala”, „Śmierci binarnej”, „Wielkiego skoku na pociąg”, „Zjadaczy umarłych”, „Konga”, „Kuli”, „Parku Jurajskiego”, „Wschodzącego słońca”, „Systemu”, „Linii czasu”, „Państwa stracju”.

Słuchacze „Predatora” poznają Jacka Formana, programistę z Doliny Krzemowej. Pewnego dnia otrzymuje on propozycję, by w roli konsultanta polecieć do wybudowanej na pustyni w Nevadzie fabryki wykorzystującej nanotechnologię.

Na miejscu okazuje się, że głównym wytwarzanym w fabryce produktem są ultranowoczesne kamery szpiegowskie, złożone z nanorobotów — roje genetycznie zmodyfikowanych bakterii E. coli. Jeden z takich rojów wydostał się na zewnątrz i niespodziewanie zaczął polować na zwierzęta oraz ludzi…

Michael Crichton (ur. 23 października 1942 w Chicago, zm. 4 listopada 2008 w Los Angeles) — amerykański pisarz, a także scenarzysta, reżyser i producent filmowy. Z wykształcenia lekarz medycyny, którą ukończył na Harvard Medical School. Zdobyte wykształcenie pomogło mu w twórczości literackiej, na którą składają się głównie tak zwane technothrillery.

Do jego najbardziej znanych dzieł należą: „Wyższa konieczność”, „Andromeda znaczy śmierć”, „Śmierć binarna”, „Kongo”, „Kula”, „Park Jurajski”, „Zaginiony świat”. Większość powieści pisarza doczekała się ekranizacji: „Park Jurajski” wyreżyserował Steven Spielberg, „Wschodzące słońce” Philip Kaufman, „W sieci” Barry Levinson, „Kongo” Frank Marshall, zaś „Linię czasu” — Richard Donner. Co ciekawe, sam Michael Crichton sam z powodzeniem reżyseruje, w swoim dorobku ma między innymi takie tytuły jak „Śmierć binarna”, „Świat Dzikiego Zachodu”, „Śpiączka” czy „Wielki napad na pociąg”.

"Sława autora osiągnęła niespotykane w historii literatury rozmiary. Według magazynu »Forbes« Michael Crichton jest najlepiej zarabiającym pisarzem świata".

"Publishers Weekly"

Kategorie tego audiobooka:

Fragment audiobooka
Predator

Możesz odsłuchać fragment audiobooka bezpośrednio na naszej stronie:

Potrzebny jest Flash, aby odtworzyć fragment audiobooka na stronie

... lub pobrać go na swój dysk:

Pobierz

Komentarze klientów do audiobooka:
Predator

Inne audiobooki, których autorem jest Michael Crichton:
Micro 35,10 zł
Park Jurajski 33,20 zł
Pod piracką flagą 32,71 zł
Wschodzące słońce 33,80 zł