Zantes.pl

Bezpieczne płatności
Dowiedz się więcej »

Jesteś w: Literatura zagraniczna » Kryminał, sensacja, thriller

Druga diagnoza

Druga diagnoza
Michael Palmer
Wydawca: Albatros
Język: polski
Rozmiar: 335 MB
Długość: 12 h 12 min
Typ: pełna wersja
Cena: 31,50
(zawiera VAT)
Format: MP3
Dostawa: pobranie pliku
Czas realizacji: od 3 minut do 3 dni
(w zależności od formy płatności). Szczegóły »

Tylko w Zantes.pl
Druga diagnoza - audiobook
możesz otrzymać już 3 minuty po opłaceniu zamówienia!

Druga diagnoza (audiobook), która w postaci audiobooka ukazuje się w interpretacji Wiktora Zborowskiego, jest jednym z popularnych thrillerów medycznych Michaela Palmera, pisarza i lekarza z ponad dwudziestoletnią praktyką, w przeszłości pracującego w roli internisty w szpitalach w Bostonie i Massachusetts.

Słuchacze „Drugiej diagnozy” poznają Thea Sperelakis, 33-letnią internistkę, która jest najmłodszym dzieckiem światowej sławy diagnosty, doktora Petrosa Sperelakisa. Mimo niezwykle wysokiego ilorazu inteligencji oraz niemal fotograficznej pamięci napotyka kłopoty w relacjach z ludźmi, jest łatwowierna i nie potrafi kłamać, co jest wynikiem zdiagnozowanego u niej w dzieciństwie zespołu Aspergera. Ku rozpaczy ojca postanawia dołączyć do Lekarzy Bez Granic w Republice Konga. Musi jednak wracać do Bostonu, gdy dowiaduje się, że Petros zapadł w głęboką śpiączkę, potrącony samochodem przez nieznanego sprawcę.

Jego szanse na przeżycie ocenia się na minimalne. W rzeczywistości Petros zachował świadomość - tyle tylko, że jest całkowicie sparaliżowany i niezdolny do ruchu, nie widzi i nie może mówić. Thea podejrzewa, że ojciec chce jej coś przekazać, że zna odpowiedź na dręczące ją pytania, a jego wypadek nie był dziełem przypadku. Co takiego wiedział Petros? Kto obrał go za cel? Czy Thei też grozi śmiertelne niebezpieczeństwo?

O autorze:

Michael Palmer (ur. 1942 w Springfield, Massachusetts) — z wykształcenia lekarz, na świecie znany jako autor thrillerów medycznych, które zostały przetłumaczone na 35 języków i wydane w ponad 40 krajach. Na swoim koncie ma takie dzieła jak: „Recepta Coreya”, „Siostrzyczki”, „Efekty uboczne”, „Przebłyski pamięci”, „Krytyczna terapia”, „Z przyczyn naturalnych”, „Cicha kuracja”, „Ostry dyżur”, „Eksperyment”, „Pacjent”, „Szczepionka”, „Stowarzyszenie Hipokratesa”, „Piąta fiolka”, „Pierwszy Pacjent”, „Druga diagnoza”, „Ostatni chirurg”, „Jedno uderzenie serca”, „Biały dom”, „Polityczne samobójstwo”.

Jedna z powieści Palmera, „Krytyczna terapia”, doczekała się ekranizacji, w której wystąpili Hugh Grant, Gene Hackman oraz Sarah Jessica Parker.

Kategorie tego audiobooka:

Fragment audiobooka
Druga diagnoza

Możesz odsłuchać fragment audiobooka bezpośrednio na naszej stronie:

Potrzebny jest Flash, aby odtworzyć fragment audiobooka na stronie

... lub pobrać go na swój dysk:

Pobierz

Komentarze klientów do audiobooka:
Druga diagnoza

Inne audiobooki, których autorem jest Michael Palmer:
Ostatni chirurg 32,50 zł