Zantes.pl

Bezpieczne płatności
Dowiedz się więcej »

Jesteś w: Literatura zagraniczna » Kryminał, sensacja, thriller

Przepaść

Przepaść
Nicholas Evans
Wydawca: Albatros
Język: polski
Rozmiar: 470 MB
Długość: 17 h 8 min
Typ: pełna wersja
Cena: 29,30
(zawiera VAT)
Format: MP3
Dostawa: pobranie pliku
Czas realizacji: od 3 minut do 3 dni
(w zależności od formy płatności). Szczegóły »

Tylko w Zantes.pl
Przepaść - audiobook
możesz otrzymać już 3 minuty po opłaceniu zamówienia!

„Przepaść”, powieść, która w formie audiobooka ukazuje się w interpretacji Wiktora Zborowskiego, to opowieść o pozornie kochającej się rodzinie, a zarazem studium rozpadu małżeństwa i międzyludzkich więzi. Dwaj narciarze szusujący w dzikim zakątku Gór Skalistych odnajdują przypadkiem zwłoki młodej kobiety uwięzione w lodzie. To poszukiwana od kilku lat Abigail Cooper, dziewczyna z dobrego domu, podejrzana o morderstwo i liczne akty ekoterroru, związana z radykalną grupą obrońców środowiska. Rodzice dziewczyny są wstrząśnięci. Rozeszli się przed kilku laty i ta osobista tragedia budzi w nich wyrzuty sumienia. Czy wybory, jakich dokonali przed laty, przyczyniły się do śmierci córki?

Nicholas Evans (ur. 26 lipca 1950 w Bromsgrove) — angielski prozaik, autor „Zaklinacza koni” (którego zekranizował Robert Redford), „W pętli”, „Serce w ogniu”, „Przepaści” oraz „Odważnych”.

Pisarz przez jakiś czas mieszkał w Afryce, gdzie pracował dla międzynarodowej organizacji charytatywnej, Voluntary Service Overseas. Po powrocie do Stanów ukończył studia na Wydziale Prawa na Uniwersytecie Oksfordzkim. Później pracował jako reporter w „Evening Chronicle”. Niespodziewany sukces jego debiutanckiego „Zaklinacza koni” (15 milionów egzemplarzy sprzedanych w samych Stanach) sprawił, że na poważnie zajął się literaturą.

Kategorie tego audiobooka:

Fragment audiobooka
Przepaść

Możesz odsłuchać fragment audiobooka bezpośrednio na naszej stronie:

Potrzebny jest Flash, aby odtworzyć fragment audiobooka na stronie

... lub pobrać go na swój dysk:

Pobierz

Komentarze klientów do audiobooka:
Przepaść