Zantes.pl

Bezpieczne płatności




Dowiedz się więcej »

Jesteś w: Literatura zagraniczna » Kryminał, sensacja, thriller

Hannibal

Hannibal
Thomas Harris
Wydawca: Albatros
Język: polski
Rozmiar: 476 MB
Długość: 17 h
Typ: pełna wersja
Cena: 29,90
(zawiera VAT)
Format: MP3
Dostawa: pobranie pliku
Czas realizacji: od 3 minut do 3 dni
(w zależności od formy płatności). Szczegóły »

Tylko w Zantes.pl
Hannibal - audiobook
możesz otrzymać już 3 minuty po opłaceniu zamówienia!

Akcja "Hannibala" rozgrywa się siedem lat od zdarzeń opisanych w "Milczeniu owiec", czyli od ucieczki z więzienia seryjnego zabójcy i kanibala, doktora Hannibala Lectera. Zbrodniarz mieszka teraz pod przybranym nazwiskiem we Florencji, gdzie pracuje jako kustosz w muzeum, korzystając z uroków życia. Nadal zabija.

Tymczasem kariera idealistycznej agentki FBI, Clarice Starling, której pomógł kiedyś w zdemaskowaniu sadystycznego mordercy kobiet zwanego Buffalo Billem, po nieudanej akcji przeciwko handlarzom narkotyków, zatrzymuje się w martwym punkcie. Zawieszona w obowiązkach, publicznie upokorzona, czeka na wynik wewnętrznego śledztwa, który określi jej przyszłość w Biurze. Lecter, od lat zafascynowany Starling, pisze do niej list ze słowami pociechy, czym naprowadza przeciwników na swój trop.

Aktualnym miejscem pobytu zbrodniarza interesuje się jego jedyna żyjąca ofiara, okrutnie okaleczony milioner Mason Verger. Verger zapłaci każde pieniądze za informacje, które pozwolą mu ująć Lectera i dokonać na nim aktu spektakularnej zemsty – bardziej przerażającej niż wszystko, czego sam doświadczył z jego ręki. W realizacji planów pomoże mu skorumpowany pracownik Departamentu Sprawiedliwości...

Thomas Harris (ur. 11 kwietnia 1940 w Jackson) – amerykański pisarz i dziennikarz. Już w czasie studiów rozpoczął karierę dziennikarską w gazecie „Waco Tribune-Herald”. Pracował w niej jako nocny reporter i zajmował się tematyką kryminalno-policyjną. Jest autorem „Czarnej niedzieli” oraz serii książek o psychopatycznych mordercach – „Czerwonego smoka”, „Milczenia owiec”, Hannibala”. Wszystkie zostały zekranizowane, a filmowa wersja „Milczenia owiec” z Anthonym Hopkinsem i Jodie Foster w rolach głównych została nagrodzona pięcioma Oscarami i uznawana jest za najwybitniejszy thriller psychologiczny w historii kina.

Kategorie tego audiobooka:

Fragment audiobooka
Hannibal

Możesz odsłuchać fragment audiobooka bezpośrednio na naszej stronie:

Potrzebny jest Flash, aby odtworzyć fragment audiobooka na stronie

... lub pobrać go na swój dysk:

Pobierz

Komentarze klientów do audiobooka:
Hannibal

Inne audiobooki, których autorem jest Thomas Harris:
Czerwony smok 29,90 zł
Inne audiobooki, które czyta Krzysztof Gosztyła:
Bezpieczna przystań 33,50 zł
Cujo 29,90 zł
Czerwony smok 29,90 zł
Drive 24,90 zł
Okruchy dnia 25,01 zł
Ostatnia piosenka 32,20 zł
Park Jurajski 33,20 zł
Pod piracką flagą 32,71 zł
Przeklęta bariera cz. 2 11,99 zł
Sześć lat później 32,90 zł
Telefon od anioła 32,50 zł
Tęsknię za tobą 34,90 zł
Wschodzące słońce 33,80 zł