Zantes.pl

Bezpieczne płatności
Dowiedz się więcej »

Jesteś w: Pomoc » Sposoby płatności

Dla Twojej wygody i bezpieczeństwa udostępniliśmy trzy typy płatności:

1. Szybki przelew np. mTransfer, MultiTransfer, iPKO

Jeśli chcesz zapłacić za zamówienie szybko i bez wysiłku, wybierz tę formę płatności. Ale uwaga! Wybierając szybki przelew system PayU kieruje Cię zabezpieczonym odnośnikiem od razu do Twojego banku w celu zalogowania się. Jeśli nie zalogujesz się z tego linku, nie dokonasz szybkiej płatności.

Po zalogowaniu się do banku od razu wyświetli Ci się wypełnione okienko przelewu (kwota i wszystkie inne dane będą już wypełnione).

2. Przelew

Jeśli chcesz nadać przelew na poczcie albo samodzielnie po zalogowaniu się do swojego banku, wybierz tę formę płatności. W mailu od nas otrzymasz link, w który należy kliknąć. Po kliknięciu pojawi się strona internetowa, na której będzie podany numer konta i wszelkie dane potrzebne do nadania przelewu.

3. Karta kredytowa

Jeśli posiadasz kartę kredytową przeznaczoną do transakcji internetowych, możesz za jej pomocą opłacić zamówienie. W mailu od nas otrzymasz link, w który należy kliknąć. Po kliknięciu pojawi się szyfrowana strona internetowa, na której bezpiecznie dokonasz płatności.

Pamiętaj, że ze względów bezpieczeństwa masz tylko jedną próbę. Jeśli napotkasz trudności, to możesz samodzielnie zmienić formę płatności lub wygenerować „świeży” link do płatności kartą (szczegóły znajdziesz w otrzymanym wcześniej od nas mailu).


Sprawdź także:
Czas realizacji wszystkich form płatności »